ECO-PAL na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. - ECO-PAL

Wykorzystaj dodatkowy rabat -10% z kodem: 10EP10 | Ważny jeszcze przez: dni godzin minut sekund

ECO-PAL na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.

23/11/2023

Z radością ogłaszamy udział naszej firmy w prestiżowych Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Wydarzenie to odbywa się w Poznaniu w dniach 23-25 listopada 2023 roku. To dla nas zaszczyt być częścią tej renomowanej imprezy, która stanowi niekwestionowany punkt wyjścia do sezonu ogrodniczego.

gardenia

Innowacyjność i ekologia na wystawie

stoisko ecopal

Na naszym stoisku pragniemy zaprezentować nasze najnowsze ekologiczne produkty, które stanowią rewolucję w dziedzinie opału kominkowego oraz grillowania. Nasz flagowy produkt, Ekologiczny Opał Kominkowy ECOMAX®, to nie tylko doskonałe źródło ciepła, ale także ekologiczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort w zgodzie z naturą.

Dodatkowo, prezentujemy Ekologiczny Brykiet do Grilla GRILL CHIPS®, który nie tylko gwarantuje smakowite grillowanie, ale także dba o środowisko. Bez dodatku sztucznych substancji, GRILL CHIPS® to wybór dla tych, którzy pragną cieszyć się wyjątkowym smakiem każdej grillowanej potrawy.

Nasi eksperci przygotowali również Ekologiczne Rozpałki, które ułatwią zapłon każdego paleniska. To nie tylko skuteczny sposób na rozpalenie kominka czy grilla, ale także kolejny krok w kierunku zrównoważonego stylu życia.


Wystawa produktów z ekspozytorem

stoisko ecopal przedstawiciele

Nie zapomnieliśmy o estetyce prezentacji naszych produktów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcyjną wystawę z ekspozytorem, na którym można podziwiać nasze ekologiczne produkty w pełnej krasie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie ekspozycja stanowi harmonijną mieszankę funkcjonalności, ekologii i estetyki.


Spotkanie z naszymi przedstawicielami

przedstawiciele

Chcemy, aby każdy odwiedzający Targi GARDENIA miał szansę dowiedzieć się więcej o naszej firmie i produktach. Nasze przedstawicielki i przedstawiciele są dostępni, by rozwiać wszelkie wątpliwości i dzielić się szczegółową wiedzą na temat naszych ekologicznych innowacji.

Dołączcie do nas na Targach GARDENIA, gdzie ekologia spotyka się z innowacyjnością, a nasze produkty stają się inspiracją dla zrównoważonego stylu życia. Czekamy na Państwa w dniach 23-25 listopada 2023 roku, by razem odkrywać piękno ogrodowej rewolucji!

© 2023 eco-pal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: