admin on 21 lipca, 2020

EKOLOGICZNY BRYKIET GRILLOWY GRILLCHIPS®

Brykiet grillowy GRILL CHIPS® jest zawsze wytwarzany z wysokogatunkowych, czystych wiórów drzewnych pozbawionych kory.

Podczas grillowania, podobnie jak w przypadku procesu wędzenia, uzyskujemy odpowiednio określony smak i aromat w zależności od rodzaju wykorzystanego drewna. Kora drzewna zarówno w procesie wędzenia jak i grillowania nadaje potrawom goryczy oraz kwasowości. Dzięki temu, że GRILL CHIPS® nie zawiera w składzie kory, wszystkie grillowane na nim potrawy cechują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Ekologiczny, pozbawiony sztucznych dodatków brykiet posiada dodatkowo Atest Państwowego Zakładu Higieny i jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i środowiska naturalnego. Pozostawia minimalną ilość popiołu w grillu, którą można wykorzystać np. jako nawóz w ogrodzie.

GRILL CHIPS® idealnie wpisuje się w filozofię SLOW FOOD, która opiera się na prostym założeniu, aby jakość potraw i czas ich przyrządzania nigdy nie przegrywały z bylejakością i pośpiechem. Czas spędzony przy grillu to przyjemność i celebracja posiłków.

Formy opakowania:
– 3.5 kg

Zainteresował Cię nasz produkt? Napisz do nas!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: MMH ECO-PAL Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp. j.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Nasza odpowiedź ...