Bądźmy w kontakcie

ECO-PAL
Mokronosy

Znajdziesz
nas
tutaj

Mokronosy 37, wielkopolskie

Mokronosy 37, 62-110 Damasławek
woj. wielkopolskie

Email: biuro@eco-pal.pl

Zadzwoń do nas

(+48) 67 26 13 144

FAX

67 222 6815

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00


Sprzedaż
i marketing

EDYTA DUDA-PAULUS

Edyta Duda-Paulus

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

e.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 733 982 729
DARIA ALBIN

Daria Albin

Dział realizacji zamówień

daria.albin@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 733 982 729

Koordynator
handlowy

martyna-bielecka-koordynator

Martyna Bielecka

Koordynator sprzedaży

m.bielecka@eco-pal.pl +48 697 960 900

Przedstawiciele
handlowi

eliza23

Eliza Bagrowska

Przedstawiciel handlowy

eliza.bagrowska@eco-pal.pl +48 697 397 900
as1

Adrian Sieroń

Przedstawiciel handlowy

a.sieron@eco-pal.pl +48 697 350 900
lm1

Łukasz Mojzyk

Przedstawiciel handlowy

l.mojzyk@eco-pal.pl +48 577 299 899
am1

Ariel Mazur

Przedstawiciel handlowy

a.mazur@eco-pal.pl +48 577 299 900

Księgowość
i administracja

KINGA PRZYBYLSKA KIEROWNIK

Kinga Przybylska

Kierownik ds. administracyjno-księgowych

k.przybylska@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134
EWA DUDA

Ewa Duda

Specjalista ds. administracyjno-magazynowych

ewa.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134
danjanczak

Danuta Jańczak

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

d.janczak@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134

Dyrektor

DAWID PIOTROWSKI DYREKTOR

Dawid Piotrowski

Dyrektor

d.piotrowski@eco-pal.pl +48 791 774 775

Zarząd

MAGDALENA PIOTROWSKA PREZES

Magdalena Piotrowska

Współwłaścicielka

m.piotrowska@eco-pal.pl
MACIEJ PIOTROWSKI PREZES

Maciej Piotrowski

Współwłaściciel

m.piotrowski@eco-pal.pl

Wybierz region

Koordynator przedstawicieli

Martyna Bielecka

m.bielecka@eco-pal.pl +48 697 960 900

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: MMH ECO-PAL Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp. j.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.