Bądźmy w kontakcie

ECO-PAL
Mokronosy

Znajdziesz
nas
tutaj

Mokronosy 37, wielkopolskie

Mokronosy 37, 62-110 Damasławek
woj. wielkopolskie

Email: biuro@eco-pal.pl

Zadzwoń do nas

(+48) 67 26 13 144

(+48) 577 336 006

FAX

67 222 6815

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00


Zarząd

MACIEJ PIOTROWSKI PREZES

Maciej Piotrowski

Współwłaściciel

m.piotrowski@eco-pal.pl
MAGDALENA PIOTROWSKA PREZES

Magdalena Piotrowska

Współwłaścicielka

m.piotrowska@eco-pal.pl

Dyrektor

DAWID PIOTROWSKI DYREKTOR

Dawid Piotrowski

Dyrektor

d.piotrowski@eco-pal.pl +48 791 774 775

Księgowość
i administracja

KINGA PRZYBYLSKA KIEROWNIK

Kinga Przybylska

Kierownik ds. administracyjno-księgowych

k.przybylska@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134
EWA DUDA

Ewa Duda

Specjalista ds. administracyjno-magazynowych

ewa.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134
danjanczak

Danuta Jańczak

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

d.janczak@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134

Sprzedaż

kasia_kontakt

Katarzyna Łuszczyńska

Dział realizacji zamówień

k.luszczynska@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 577 336 006

Marketing
i reklama

EDYTA DUDA-PAULUS

Edyta Duda-Paulus

Specjalista ds. marketingu

e.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144
adam_kontakt

Adam Ciesielski

Specjalista ds. reklamy

a.ciesielski@eco-pal.pl +48 67 26 13 144

Koordynator
handlowy

dariaw4

Daria Woźniak

Opiekun ds. sprzedaży

d.wozniak@eco-pal.pl +48 577 336 006

Kierownicy
regionalni

eliza23

Eliza Bagrowska

Kierownik regionalny

eliza.bagrowska@eco-pal.pl +48 697 397 900
lukasz1

Łukasz Mojzyk

Kierownik regionalny

l.mojzyk@eco-pal.pl +48 577 299 899
tomasz_t1

Tomasz Tomaszewski

Kierownik regionalny

t.tomaszewski@eco-pal.pl +48 668 498 959
ireneusz_kuras2

Ireneusz Kuraś

Kierownik regionalny

i.kuras@eco-pal.pl +48 577 388 700

Przedstawiciele
handlowi

hubert_1

Hubert Sobierajski

Przedstawiciel handlowy

h.sobierajski@eco-pal.pl +48 697 350 900
tomek_s1

Tomasz Sikorski

Przedstawiciel handlowy

t.sikorski@eco-pal.pl +48 577 299 900

Wybierz region

Opiekun ds. sprzedaży

Daria Woźniak

d.wozniak@eco-pal.pl +48 577 336 006

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: MMH ECO-PAL Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp. j.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Nasza odpowiedź ...