Kontakt - ECO-PAL

ECO-PAL Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Mokronosy 37
62-110 Damasławek
woj. wielkopolskie
NIP: 7661862794

biuro@eco-pal.pl
(+48) 67 26 13 144
(+48) 577 336 006

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Zarząd

Maciej Piotrowski

Prezes

m.piotrowski@eco-pal.pl

Magdalena Piotrowska

Wiceprezes

m.piotrowska@eco-pal.pl

Dyrektor

Dawid Piotrowski

Dyrektor

d.piotrowski@eco-pal.pl +48 791 774 775

Księgowość i administracja

Kinga Przybylska

Kierownik ds. administracyjno-księgowych

k.przybylska@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134

Ewa Duda

Specjalista ds. administracyjno-magazynowych

ewa.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134

Danuta Jańczak

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

d.janczak@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 668 492 134

Sprzedaż

Katarzyna Łuszczyńska

Dział realizacji zamówień

k.luszczynska@eco-pal.pl +48 67 26 13 144 +48 577 336 006

Marketing i reklama

Edyta Duda-Paulus

Specjalista ds. marketingu

e.duda@eco-pal.pl +48 67 26 13 144

Jakub Kozdęba

Specjalista ds. reklamy

j.kozdeba@eco-pal.pl +48 577 299 900

Koordynator handlowy

Daria Woźniak

Opiekun ds. sprzedaży

d.wozniak@eco-pal.pl +48 577 336 006

Kierownicy regionalni

Eliza Bagrowska

Kierownik regionalny

eliza.bagrowska@eco-pal.pl +48 697 397 900

Ireneusz Kuraś

Kierownik regionalny

i.kuras@eco-pal.pl +48 577 388 700

Tomasz Tomaszewski

Kierownik regionalny

t.tomaszewski@eco-pal.pl +48 668 498 959

Hubert Sobierajski

Kierownik regionalny

h.sobierajski@eco-pal.pl +48 697 350 900

Wybierz region:

Opiekun ds. sprzedaży

Daria Woźniak

d.wozniak@eco-pal.pl +48 577 336 006

© 2023 eco-pal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: