Certyfikaty, atesty i rekomendacje - ECO-PAL

Wykorzystaj dodatkowy rabat -10% z kodem: 10EP10 | Ważny jeszcze przez: dni godzin minut sekund

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam produkty opałowe najwyższej jakości. W trosce o Waszą satysfakcję, stale dążymy do doskonałości i poddajemy nasze produkty rygorystycznym testom i ocenie. Dlatego jesteśmy dumni, że uzyskaliśmy certyfikaty, atesty i rekomendacje potwierdzające nasze wysokie standardy jakości.

Certyfikaty jakości DIN+

Są wyznacznikiem spełnienia najbardziej wymagających, międzynarodowych standardów jakości. Produkty posiadające ten certyfikat cechują się m. in. wysoką wartością opałową, niską zawartością popiołu oraz są całkowicie nieszkodliwe dla urządzeń grzewczych. Badania przeprowadzane są w niemieckich laboratoriach DEKRA, a certyfikacją zajmuje się uznana na całym świecie jednostka DIN.

Atesty Państwowego Zakładu Higieny

Udowadnia, że nasze produkty przeszły restrykcyjne testy jakościowe i stosowane zgodnie z przeznaczeniem są bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz przyjazne środowisku naturalnemu.

Certyfikat FSC® (FSC® C159296)

Surowce, które wykorzystujemy w naszych procesach produkcyjnych pochodzą ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł, a ich pozyskanie nie narusza bogactw naturalnych ani struktury lasów.

Certyfikat PEFC (PEFC ST 2002:2020)

Surowce, które wykorzystujemy w naszych procesach produkcyjnych pochodzą ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł, a ich pozyskanie nie narusza bogactw naturalnych ani struktury lasów.

Rekomendacje partnerów

Prowadzimy współpracę partnerską z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami z naszej branży, co pozwala nam na ciągły rozwój oraz wymianę wiedzy i doświadczenia.

Świadectwa Instytutu Technologii Drewna

Potwierdzają, że nasze wyroby spełniają polskie i europejskie normy jakości.

Nagrody i wyróżnienia

Bez przerwy pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów oraz jakości naszych usług i procesów produkcyjnych dzięki czemu otrzymaliśmy już szereg nagród i wyróżnień.

© 2023 eco-pal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: