O nas - ECO-PAL

Ekologiczny brykiet do grilla: GRILL CHIPS® - teraz 10% taniej!

Ekologiczne ciepło w zgodzie z całym środowiskiem

Nasza firma powstała w 2003 roku, a głównymi asumptami do jej założenia była potrzeba dobrego i dostępnego przez cały rok opału ekologicznego, a także troska o środowisko naturalne i promowanie biomasy jako alternatywnego, ekologicznego źródła ciepła. Na Zachodzie brykiet kominkowy był używany od dawna, w Polsce ludzie myśleli, że namawiamy ich na ładowanie trocin do kominka. Dzisiaj jesteśmy w zupełnie innym miejscu. Nasz opał ECOMAX® znalazł szerokie grono odbiorców nie tylko na rodzimym rynku, ale również na całym świecie.

Przykładamy ogromną wagę do dbałości o środowisko naturalne, dlatego wszystkie nasze produkty są ekologiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Wytwarzamy opał i rozpałki z surowców, które są pozostałościami po przemyśle drzewnym dzięki czemu nie naruszamy zasobów naturalnych ani struktury lasów, a raz ścięte drzewa są wykorzystywane w 100%.

Nasze ekologiczne produkty są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także gwarantują najwyższą jakość i efektywność. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie i doskonaliliśmy nasze procesy produkcyjne, aby dostarczać naszym klientom opał i rozpałki o najwyższych parametrach energetycznych. Nasze wyroby są skutecznym źródłem ciepła, co pozwala na oszczędność energii i redukcję kosztów.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów, które potwierdzają jakość naszych produktów oraz nasze zaangażowanie w ochronę środowiska. Współpracujemy z niezależnymi organizacjami i instytucjami, które regularnie kontrolują nasze procesy produkcyjne i surowce, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i ekologii.

W naszej firmie priorytetem jest również obsługa klienta. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i doradzić w wyborze odpowiednich produktów. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając kompleksowe rozwiązania w zakresie opału i rozpałek, a także dbając by każde zrealizowane zamówienie wiązało się z satysfakcją naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że nasze ekologiczne produkty spełnią Państwa oczekiwania pod względem jakości, efektywności i troski o środowisko naturalne. Jeśli mają Państwo pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej firmie, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i z przyjemnością udzielimy więcej informacji na temat naszych produktów i naszej działalności.

Opał ekologiczny ECOMAX®

Jesteśmy producentem ekologicznego opału najwyższej jakości do kominków i pieców ECOMAX®. To nasz autorski, opatentowany produkt, który od ponad 20 lat ogrzewa polskie domy i jest polecany m. in. przez zdunów czy kominiarzy. Dzięki temu, że jesteśmy wyłączonym producentem opału ECOMAX® możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu i czuwamy nad każdym etapem produkcji, dzięki czemu masz pewność, że dokonując zakupów w naszym sklepie otrzymujesz najwyższej jakości brykiet bezpośrednio od producenta, bez pośredników, prosto pod twój dom. Opał ECOMAX® posiada m. in. certyfikat DIN+ NR 9H035 oraz Atest Państwowego Zakładu Higieny nr F.FT.60114.015.2022 ważny do dnia 16.03.2025 r.

Dowiedz się więcej

Rozpałka ECOSTARTER®

W swojej ofercie posiadamy również ekologiczne rozpałki takie jak podpałka z wełny drzewnej ECOSTARTER® – innowacyjny produkt, który umożliwia szybkie i bezpieczne rozpalenie ognia w kominkach, piecach i grillach. Dzięki niemu proces rozpalania staje się łatwiejszy i bardziej ekologiczny. Zastosowanie ECOSTARTER® to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz dbałość o środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej

Brykiet NOCNY STRAŻNIK®

NOCNY STRAŻNIK® to brykiet nocny z kory drzewnej, który podtrzymuje żar w kominku lub piecu nawet przez 8 godzin. Wystarczy wieczorem umieścić jedno opakowanie w żarze, a następnego dnia rano można dodać kolejną porcję opału bez ponownego rozpalania. To wygodne, ekologiczne i oszczędne rozwiązanie dla miłośników ognia.

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy

© 2023 eco-pal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: