admin on 21 lipca, 2020

Opał kominkowy ECOMAX® XXL

ECOMAX® XXL to aż 10 kg wysokiej jakości opału kominkowego w jednym opakowaniu – wystarcza na około 4 godziny palenia w kominku.

W 100% ekologiczny, wysokokaloryczny opał z trociny twardych drzew liściastych w rozmiarze XXL. Każdy wałek to aż ok. 8,3 kW/h, natomiast jedno opakowanie to ok. 50kW/h, co w zupełności wystarcza na miły wieczór spędzony w cieple domowego kominka.

Potwierdzeniem jakości naszego produktu jest certyfikat DIN Plus, który oznacza spełnienie najbardziej wymagających, międzynarodowych standardów.

Każde opakowanie ECOMAX® XXL zawiera 6 wałków opału wyprodukowanych z trociny twardych drzew liściastych.


Zalety

– wyprodukowany z trociny twardych drzew liściastych, bez sztucznych dodatków
– pozostawia minimalną ilość popiołu w kominku (tylko ok. 0.5%)
– nadaje się do wszystkich rodzajów palenisk
– pozostawia czystą szybę i przewody kominowe
– całkowicie nieszkodliwy dla środowiska i ludzi
– stały, wysoki płomień podczas spalania
– wysoka, powtarzalna wartość energetyczna każdego wałka (1 wałek to ok. 8,3 kW/h mocy)
– bardzo niska wilgotność (tylko ok. 8,9%)

Formy opakowania:
– 10 kg
– paleta 750kg (75 szt.)
– paleta 950kg (95 szt.)

Zainteresował Cię nasz produkt? Napisz do nas!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli: MMH ECO-PAL Maciej Piotrowski i Wspólnicy Sp. j.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Nasza odpowiedź ...