Powalczmy razem o zdrowie i uśmiech dla Zosi. - ECO-PAL

Ekologiczny brykiet do grilla: GRILL CHIPS® - teraz 10% taniej!

Powalczmy razem o zdrowie i uśmiech dla Zosi.

07/01/2021

W niedzielę 20 grudnia 2020 roku nasza firma miała okazję wesprzeć akcję charytatywną pod hasłem “Powalczmy razem o zdrowie i uśmiech dla Zosi”.

20 grudnia 2020r. na hali OSiR w Wągrowcu miała miejsce nietypowa akcja charytatywna. Nietypowa, bo połączona z próbą pobicia przez Pana Wojciecha Skrzypczaka rekordu Polski w największej liczbie punktów zdobytych w rzucaniu lotką do 10-punktowej tarczy w ciągu 12 godzin. Celem podjętego przez Pana Wojciecha wyzwania było nie tylko zdobycie tytułu rekordzisty, ale przede wszystkim pomoc dla Zosi Kołos, która choruje na kif1A KAND i wymaga specjalistycznego leczenia w USA. W czasie wydarzenia zbierane były środki na leczenie dziewczynki. Nasza firma również miała okazję pomóc Zosi przekazując środki pieniężne na zbiórkę.

Mimo, że wyzwanie wcale nie należało do najłatwiejszych, całe przedsięwzięcie zakończyło się wyjątkowym sukcesem: Panu Wojciechowi udało się pobić rekord Polski zdobywając zawrotną ilość 64 494 punktów, a dla Zosi zebrano ok. 4 tys. złotych.

© 2023 eco-pal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: